Pembetilki.com: Vibratör

Trabzon Web Tasarım SEO Default Image

Seks eğitiminde bu haftanın konusu, değersiz bir vibratörün nasıl çdüzenıştığını uygulamalı olarak öğrenmekti. Bu vibratör, boyutları ve dizaynı itibariyle, ancak klitorise masaj geçirmek gayesiyle tasarlanmış olup, penetrasyon midein yarar olan yapmacık penis (dildo) olayını bir ahir derse bıraktık. Uygulamayı öncelikle benim üstümde yaptık: Birinci programda (yani bzzzzz… izlenceında) vibratörü elimde tuttum, sonra koluma, yanağıma ve bacağıma dokundurdum. İnsanı seksten soğutan, zihin karıştırıcı bir cihaz. Sonrasında öbür programları denedim: bzzzzzzzzz…. BZZZZZZZ…. TRRRRR!!!!! bzzzt. bzzzt. bzzzt. … bzzzt. bzzzt. bzzzzzzzzzt. … bızıbıdıbıdıBIDIBIDI. bızıbıdıbıdıBIDIBIDI. bızıbıdıbıdıBIDIBIDI. … 3 nolu izlenceı kullanmama olanak namevcut, omzuma titriyor ulan, ne bu şiddet bu celal? Neyse ki partnerim midein bile çok sertmiş, onu böylece rafa kaldırdık. Partnerim genel anlamda ancak 1, ve enikonu heyecanlanınca belki 2 nolu programları kullanırmış. Ben tabii ders icabı diğerlerini bile denedim. Hocanın (yani partnerimin) dediğine nazaran vibratörle strüktürlacak iş, elle yapılanın nüshasıymış, lakin her şey az buçuk elan hızlı olurmuş vibratör olunca. Benim hissettiğim, temelli dirseklerimde bir gülünç titreşim hali. Neyse, ders derstir, dedik, sonuna kadar götürdük medarımaişeti. Hakikat bile görece elan güdük sürdü orgazma ulaşması. Amma çok nazarıitibar edeceksin: eğer şiddeti çok arttırırsan yahut aynı noktaya uzun süre uygularsan duyarlığını kaybediyor, esastan esaslaman gerekebiliyor.

vibratör

  • ( None )

Trabzon Web Tasarım SEO Default Image

Bu karmaşık hesap ve yoğunluktan doğan çok katlı binalar, tıknaz konutların üzerine insanların eskisi kadar bildirişim içinde olmamalarını sağlayan sosyalleşme problemleri bile bir araya erişince yaşanmış olan bu kargaşa platformının düzene girmesi bağırsakin binalarda bir apartman yönetimi oluşturma durumu zorunluluk haline geldi. Apartman sakinlerinden oluşturulabilen bu apartman yönetimi gereklilik olduğundan bu patronaj ile birlikte apartman…..

Trabzon Web Tasarım SEO Default Image

Peptitler (Grekçe: πεπτίδια; “bayağı sindirilebilirler”) teşhismlanmış bir düzende, α-amino asitlerin birbirine demetlanmasıyla oluşan kesik polimerlerdir.[1] Bir amino hamız kalıntısı ile ötekisi arasındaki bağ bir “amit bağ” veya peptit bağı olarak bilinir.[1] Tetrapeptit (Oligopeptit) Proteinler polipeptit molekülleridir (veya çok adetda polipeptit ast birimi çitndırır). Esas nüans peptitlerin kesik, polipeptitlerin/proteinlerin ise uzun olmasıdır.[1] Protein sentezi esnasında her…..

Trabzon Web Tasarım SEO Default Image

Peptitler (Grekçe: πεπτίδια; “küçümencik sindirilebilirler”) teşhismlanmış bir düzende, α-amino asitlerin birbirine bandajlanmasıyla oluşan kesik polimerlerdir.[1] Bir amino asit lafıntısı ile ötekisi arasındaki bağ bir “amit bağ” yahut peptit bağı olarak bilinir.[1] Tetrapeptit (Oligopeptit) Proteinler polipeptit molekülleridir (yahut çok adetda polipeptit madun birimi barındırır). Anayasa başkalık peptitlerin kesik, polipeptitlerin/proteinlerin ise uzun olmasıdır.[1] Protein sentezi esnasında her…..

LEAVE A COMMENT

*

  1. There is no comment.

No pingback ( trackback ) is found.

This Post's Trackback URL

https://trabzonwebtasarimseo.name.tr/pembetilki-com-vibrator/trackback/